K2Pharm s.r.o.  je ryze česká vývojová a výrobní společnost se sídlem v Opavě, zabývající se výrobou a vývojem inovativních produktů v oblasti kosmetiky a potravinových doplňků po dobu několika desetiletí.

 

Nově přichází na trh s produktovou řadou PUDr., která je vyrobena na zcela přírodní bázi, hlavní složkou PUDRů jsou bambusová vlákna, které mají pozitivní, hojivé a přínosné účinky na naši pokožku. Složení každého produktu je obohaceno o další látku prospěšnou pro zdraví pokožky.

 

PUDr. Bamboo – přírodní pudr, určený na opruzeniny a proleženiny na různých částech těla a proti nadměrnému pocení nohou mykóza (do bot, vyzkoušeno na profi fotbalistech). Vyniká svou savostí a má mimořádně vysoké antimikrobiální účinky. Převážně v letních měsících tento Pudr. ocení hlavně silnější lidé a sportovci. Postupně se Pudr. Bamboo zavádí na LDN v nemocnicích a je také nabízen do Senior center.

 

Produkty jsou vyráběny přímo v České republice z kvalitních surovin a certifikovanou výrobou a u nás na E-shopu k zakoupení zde.

Novinka – Pudr. Bambus Zásyp nejen na proleženiny

Facebook komentáře

Váš košík
0